Technical Support Manager

Posted 24 Days Ago
Be an Early Applicant
Hiring Remotely in Ukraine
Remote
1-3 Years Experience
Database • Analytics
The Role
Customer Support Specialist providing technical assistance to users in an online chat environment, troubleshooting technical issues in English. Remote work with flexible schedules and career development opportunities provided by **SKELAR** and **Howly**.
Summary Generated by Built In

SKELAR – це venture builder, який будує міжнародні IT-компанії за правилами світу венчурни� інвестицій. Разом із нашими ко-фаундерами збираємо сильні команди, щоб запускати tech-бізнеси та перемагати на глобальни� ринка�.

Howly — Q&A маркетплейс, за допомогою якого люди отримують якісні індивідуальні онлайн-консультації від професіоналів у різни� галузя� у режимі 24/7.
Зараз ми шукаємо Customer Support Specialist, який(а) буде виконувати найвідповідальнішу місію — надавати те�нічну допомогу нашим користувачам в онлайн-чаті та допомагати їм розв'язувати ї� проблеми.

Обовʼязки:

— Спілкуватися з клієнтами про комп’ютери, гаджети, онлайн сервіси та допомагати їм вирішувати будь-які те�нічні проблеми англійською мовою. Прикладами таки� запитів є: «I forgot my Gmail password, how do I reset it?», «Cannot connect to the printer», «YouTube does not work on my TV»;
— Опрацьовувати до трьо� чатів з клієнтами одночасно.
— Дотримуватися всі� необ�ідни� інструкцій для надання якісни� послуг.

Які навички необ�ідні:

— Знання англійської мови (розмовної та письмової): Upper Intermediate (B2) або Advanced (C1);
— Базове володіння ПК та розуміння роботи сучасни� систем і сервісів на рівні користувача.

Буде плюсом:

— Досвід роботи у customer support або billing support команда�;
— Досвід роботи або освіта пов'язана із системним адмініструванням;
— Zendesk та Zendesk Chat. Знання цього ПЗ сильно полегшить тобі життя в перші дні роботи;

Що ми пропонуємо:

Віддалений формат роботи. Ви можете працювати з будь-якої точки України та світу;
— 20 днів оплачуваної відпустки на рік;
— Необмежену кількість днів лікарняного за довідкою від лікаря;
— Медичне стра�ування, корпоративний лікар;
Гнучкий графік розклад, де 3 робочи� дні та 2 ви�ідни�: Ранок 07:00 - 16:00, Вечір 16:00 - 00:00., Ніч 00:00 - 07:00.
— Гарантовані перерви тривалістю в 1 годину кожної зміни.
— Бонуси за додаткові зміни;
— Конкурентну грошову компенсацію;
— Кар'єрні можливості для розвитку свої� професійни� навичок.

І точно, у вас буде можливість приєднатися до фантастичної команди спільноти справжні� білдерів, які вже запустили не один бізнес. Більшість співробітників Howly — спеціалісти з дійсно вражаючим досвідом та крутою експертизою, які з радістю поділяться з тобою своїми знаннями та досвідом.

Ти точно маєш відправити нам своє CV прямо зараз, якщо:

— Ти вже маєш досвід роботи в англомовній те�нічній підтримці;
— Ти любиш те�нології та добре розбираєшся в популярному програмному забезпеченні, онлайн-сервіса� та різни� операційни� система�;
— Ти вмієш організовувати свій час та можеш ефективно працювати віддалено;


Тому, якщо все вище тобі імпонує й ти прагнеш долучитись до команди крути� спеціалістів в українському продукті, чекаємо на твій відгук👇

Top Skills

English
The Company
Kyiv, Kyiv
427 Employees
On-site Workplace
Year Founded: 2014

What We Do

As venture builder, we kick off and run startups with a focus on high tech, data and analytics. Our business: We have eight products in different niches and millions of users around the world (the USA, South America, Europe and Asia). Every year we demonstrate key indicators of growth by 50-60% and continue to expand. Our team: We are proud to have a strong team of 500+ professionals with deep expertise and ambitious goals. Our people are the company's most valuable asset, so we strive to build businesses together with top talents on the market. Our support of Ukraine: - we arrange humanitarian aid; - provide the Armed Forces of Ukraine and the Territorial Defense Forces with the special equipment and ammunition; - annually pay taxes to the state treasury to support the economy; - invest in domestic educational programs so that talented youth could strengthen the country's capacity. If you share our values, strive to create breakthrough projects and seek professional growth, you are definitely the one to join the SKELAR team!

Jobs at Similar Companies

EDGE Logo EDGE

Product Support Engineer

Fintech • Software • Analytics • Financial Services
Remote
Chicago, IL, USA
20 Employees

SAG LLC Logo SAG LLC

B2B Sales Executive

Virtual Reality • Analytics • Business Intelligence • Agriculture • App development • Generative AI • Big Data Analytics
Remote
Hybrid
Minot, ND, USA
4 Employees

Sage Logo Sage

Senior Fullstack Software Engineer, Care Platform

Hardware • Healthtech • Software • Analytics
Hybrid
New York, NY, USA
25 Employees
160K-190K Annually

Similar Companies Hiring

Sage Thumbnail
Software • Healthtech • Hardware • Analytics
New York, NY
25 Employees
EDGE Thumbnail
Software • Fintech • Financial Services • Analytics
Chicago, IL
20 Employees
SAG LLC Thumbnail
Virtual Reality • Generative AI • Business Intelligence • Big Data Analytics • App development • Analytics • Agriculture
Minot, ND
4 Employees

Sign up now Access later

Create Free Account

Please log in or sign up to report this job.

Create Free Account