Tengeri szállítmányozási ügyintéző - Sea Cargo Operator

| Budapest, HUN
By clicking Apply Now you agree to share your profile information with the hiring company.

A cargo-partner magántulajdonban lévő, teljes körű info-logisztikai szolgáltató, amely légi, tengeri, vasúti, közúti szállítmányozási és raktározási megoldások átfogó portfólióját kínálja. Az informatika és az ellátási lánc optimalizálása területén 40 év alatt szerzett szaktudása segítségével a vállalat személyre szabott szolgáltatásokat nyújt az iparágak széles skálájához, hogy világszerte versenyelőnyt teremtsen ügyfeleinek. Az 1983-ban alapított cargo-partner 2021-ben 1,8 milliárd eurós, 2022-ben közel 2,05 milliárd eurós árbevételt ért el, és jelenleg 4000 főt foglalkoztat világszerte.

Feladatok:

  • Tengeri szállítmányokkal és azok célba juttatásával kapcsolatos teljes körű ügyintézés (operatív és adminisztratív)
  • Kapcsolattartás az ügyfelekkel, hajóstársaságokkal, más teherfuvarozó vállalatokkal és a vámszervekkel
  • A szállítási dokumentumok kiállítása és nyomonkövetése, a szállítmányok feladásával és kézbesítésével kapcsolatos iratok kezelése
  • Árajánlatok készítése, tendereken való részvétel

Elvárásaink:

  • Szállítmányozói, logisztikai vagy szolgáltató területen szerzett végzettség/tapasztalat
  • Angol kommunikációképes nyelvtudás
  • Magabiztos és ügyfél centrikus hozzáállás
  • Kitűnő kapcsolatteremtő, kommunikációs képesség
  • Pozitív, energikus személyiség és kezdeményezőkészség
  • Eredmény orientált és ambiciózus személyiség

Amit nyújtunk:

  • Motivált, dinamikus csapat és családias hangulatú munkakörnyezet
  • Egy nemzetközi hátterű piacvezető vállalat nyújtotta biztos háttér
  • Teljes munkaidős állás, napi 8 órában hétfőtől – péntekig
  • Csapatépítő rendezvények
  • Home office lehetőség
  • All You Can Move partnercég vagyunk
  • Versenyképes jövedelem: Fix alapbér + Cafeteria + Sikerarányos negyedéves és éves bónusz
  • Karrierlehetőség, támogatott szakmai előmenetel a vállalaton belül

Felkeltettük érdeklődésed? Ha úgy érzed, hogy rendelkezel az elvárt készségekkel és személyiséggel, célokkal, akkor jelentkezz online és küldd el pályázatod!

More Information on cargo-partner
cargo-partner operates in the Logistics industry. cargo-partner was founded in 1983. It has 2936 total employees. To see all 43 open jobs at cargo-partner, click here.
Read Full Job Description